• Matija Leštan

Obnovitveni trening 2019

Updated: Sep 27, 2019

Obveščamo vas, da bo tudi letos Soteskarska zveza Slovenije izvedla obnovitveni trening, ki se bo odvijal 4. maja v okolici Bovca. Trening je priporočljiv za obnovitev tehnik pred sezono, tako za vodnike soteskanja, kot tudi za asistente vodnika soteskanja.

Zberemo se v Bovcu na parkirišču pred Mercator centrom, kjer vam bomo podali nadaljnja navodila. Seveda je za sodelovanje potrebno imeti vso vodniško opremo.

Na obnovitvenem treningu se nam bo letos, kot inštruktor pridružil tudi Robert Moosmann.

Strošek za letošnji obnovitveni trening znaša 30,00 eur. S tem zneskom bomo poravnali dnevnico Robertu, istočasno, pa bo ta znesek veljal kot članarina društvu vodnikov za leto 2019.

Gre za simboličen znesek namenjen zgolj pokrivanju stroškov inštruktorja Roberta ter administrativnih stroškov društva vodnikov (bilance, trr, članarina zvezi).

Prosim vas, da svojo udeležbo potrdite na mail, najkasneje do 20.4.2019

Pred nami je sigurno zelo zanimiv dan, kjer pričakujem konstruktivno debato in izmenjavo mnenj. Dobrodošli v čimvečjem številu!

0 views
Soteskarska zveza Slovenije

Gregorčičeva 5

5220 Tolmin