Fri, Apr 23 | Soteskarska zveza Slovenije

Apr 23, 9:00 AM – May 02, 5:00 PM
Soteskarska zveza Slovenije, Bovec, Slovenija

O usposabljanju

Dodatne informacije / Additional info:

CENA / PRICE: 980,00 eur

PRIJAVNICA

APPLICATION

Kliknite na "Prijavnica" zgoraj in prejeli boste dokument z natančnimi navodili in prijavnico. Izpolnjeno prijavnico pošljite na mail SOZS. Šele po prejemu uradne prijavnice, boste uradno na seznamu tečajnikov.

Click on the "Application Form" above and you will receive a document with detailed instructions and an application form. Send the completed application form to the SOZS e-mail. Only after receiving the official application form, you will be officially on the list of students.

Soteskarska zveza Slovenije

Gregorčičeva 5

5220 Tolmin

Email: info@soteskanje-zveza.si